Mitsubishi Electric Ecodan

Mitsubishi Electric MSZ-FH VEHZ Kirigamine seeria õhksoojuspumbad

Era- ja ridamajadele mõeldud uue põlvkonna küttesüsteem Ecodan Next Generation on nüüd veelgi efektiivsem. Mitsubishi Electric Ecodan uue põlvkonna soojuspumbad kulutavad teiste küttesüsteemidega võrreldes oluliselt vähem energiat tagades koduomanikele suure energiakokkuhoiu. Uue põlvkonna Ecodan on varustatud inverterkompressoriga, uudse juhtsüsteemiga ja sooja tarbeveepaagiga.

Uue süsteemi igale detailile on tagatud kõrgeim kvaliteet, sest uus Ecodan on täielikult konstrueeritud Mitsubishi Electric tehastes Jaapanis.

Ecodan Next Generation on saadaval erineva suuruse ja disainiga, mis tagab just Sinu kodule optimaalseima valiku. Ecodan seeria hõlmab kahte tüüpi välis- ja siseosa ühendusega soojuspumpasid: SPLIT ja PACKAGE. Split süsteemi puhul on sise- ja välisosa ühendatud külmaaine ehk külmaagensi torustikuga, kondensaator (soojusvaheti) asub siseosas. Package süsteemi korral on sise- ja välisosa ühendatud kütteveetorustikuga, aurusti ja kondensaator asuvad mõlemad välisosas. Soojuspumba 200 liitrise soojaveeboileriga siseosa kõrgus on max 1,6 m. Tänu kompaktsetele mõõtmetele saab Ecodan Next Generation soojuspumpasid lihtsalt paigaldada erinevat tüüpi ehitistesse.

Ecodan Next Generation soojuspump säästab raha ja elektrienergiat ning on ülimalt keskkonnasõbralik.

Ecodan Next Generation on täiuslik süsteem kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks. Soojuspump ammutab energiat välisõhust ja annab selle edasi radiaator- või põrandaküttesüsteemis voolavale veele ning tarbeveele. Ecodan Next Generation soojuspumbad on kons

trueeritud rahuldamaks kütmise ja sooja tarbevee tulevikuvajadusi.

Unikaalne küttevõimsus

Tavalised soojuspumbad kaotavad oma küttevõimsust seda rohkem, mida külmem on väljas. Soojuspump EcoDan Zubadan on aga varustatud patenteeritud "Flash Injection" tehnoloogiaga (Zubadan), mis tagab 100% küttevõimsuse välistemperatuuril kuni -15°C. Tänu sellele tehnoloogiale töötab EcoDan Zubadan veel kuni temperatuurini -25°C. Tähelepanu! See funktsioon leidub vaid mudelitel Ecodan Zubadan.

Ecodan soojuspumbad on konstrueeritud lähtudes tuleviku nõuetest kütmisele ja sooja tarbeveevee tootmisele. Ecodan on energiasäästlik ning lihtsalt paigaldadatav.